Webové stránky E-shop Pro ženy Pro muže Slevy a akce
NOVINKA! Spuštíme pro Vás nové webové stránky, nakupovat můžete také zde.
Alcon
Air Optix Aqua (6 cocek)
Kód zboží O2
Výrobce Alcon
Dostupnost SKLADEM dle varianty
Cena od 435 Kč s DPH
Vyberte si parametry produktu:
Dioptrie
Zakřivení
 
Popis produktu Air Optix Aqua (6 cocek)

AIR Optix (O2OPTIX) jsou jedny z nejprodávanějších kontaktních čoček firmy Ciba Vision. Původní název O2 Optix se jen změnil na AIR Optix, ovšem kvalita je zachována a oblíbenost AIR Optixů stále stoupá. Kontaktní čočky AIR Optix lze nosit po dobu jednoho měsíce a jejich vysoká propustnost kyslíku umožňuje i příležitostné přespání. Toto ovšem doporučujeme vždy raději konzultovat s vaším očním specialistou. Jako bonus obsahují kontaktní čočky AIR Optix i UV filtr.

Dobrým pomocníkem k péči o silikon-hydrogelové kontaktní čočky je roztok AOSEPT plus. Má velice efektní čistící schopnosti a je velmi vhodné jím alespoň 2x týdně kontaktní čočky důkladně vyčistit. Takto ošetřené čočky jsou precizně zbaveny všech nečistot a usazenin. Dbejte ovšem důsledně na to, aby nezneutralizovaný roztok nepřišel do kontaktu s okem!

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.