Webové stránky E-shop Pro ženy Pro muže Slevy a akce
NOVINKA! Spuštíme pro Vás nové webové stránky, nakupovat můžete také zde.
Cooper Vision
Proclear Toric (6 čoček)
Kód zboží PCT
Výrobce Cooper Vision
Dostupnost SKLADEM dle varianty
Cena 828 Kč s DPH
Vyberte si parametry produktu:
Dioptrie
Zakřivení
Cylindr
Osa
 
Parametry produktu Proclear Toric (6 čoček)
Průměr 14.4
Zakřivení 8.8
Rozsah dioptrií -8.00 až 6.00
Čoček v krabičce 6
Indikátor rub-líc Ano
Zabarvená pro snažší manipulaci Ne
Silikon-hydrogelové Ne
Materiál Omafilcon A, Omafilcon B
UV filtr Ne
Obsah vody 60, 62 %
Propustnost pro kyslík 30 Dk/t
Kontinuální Ne
Bifokální Ne
Torické Ano
Popis produktu Proclear Toric (6 čoček)

Korekce i pro těžší formy astigmatismu

Trpíte-li astigmatismem, při pohledu na předměty blízké i vzdálené může být vaše vidění rozostřené nebo zkreslené. Naše torické kontaktní čočky CooperVision Proclear® tento problém vyřešily. Těžit z výhod torických čoček Proclear můžete i v případě, že máte těžší formu astigmatismu , protože jsou k dispozici v rozšířené škále dioptrické síly (XR).
Kromě vhodné korekce astigmatismu ovšem přirozeně chcete, aby kontaktní čočky byly také pohodlné. Vaše přání jsme vyslyšeli. Hydratace torických čoček Proclear dosahuje v průběhu celého dne hodnoty 96 %, dokonce i po 12 hodinách nošení.

Přirozená ochrana před vysycháním očí

Díky naší technologii PC Technology™ se molekuly vody v podstatě stávají součástí torických kontaktních čoček Proclear a přirozenou cestou zabraňují vysychání očí.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“
Na torické kontaktní čočky Proclear se informujte u očního specialisty.

Technologie PC

Pocit sucha patří mezi opakované stížnosti uživatelů kontaktních čoček, zejména presbyopických klientů, jejichž oči často s věkem více vysychají.

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.